‘Kryexhelati i shqiptarëve, si kartolinë urimi’/ Berisha: Fytyra e vërtetë e PS dhe Ramës

‘Kryexhelati i shqiptarëve, si kartolinë urimi’/ Berisha: Fytyra e vërtetë e PS dhe Ramës

16:07, 29/11/2021
A+ Aa A-

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar ashpër pas skandalit të deputetit socialist të Lushnjes Bujar Çela, i cili uroi kolegët e Komisionit të Sigurisë Kombëtare për ditën e Pavarësisë së Shqipërisë, me një foto të Enver Hoxhës.

Sipas Berishës, ‘kryexhelati i shqiptarëve në histori si kartolinë urimi për shqiptarët në ditën e Pavarësisë së Shqipërisë nga zëdhënësit e Edvin Kristaq Kolekës.

 ‘Kjo eshte fytyra e vertet e PS se neobllokmenit Edvin Kristaq Xhelati’, shkruan Berisha në Facebook.

Postimi i plotë i Sali Berishës:

Kryexhelati i shqiptareve ne histori si kartoline urimi per shqiptaret ne diten e Pavaresise se Shqiperise nga zedhenesit e Edvin Kristaq Kolekes.

Kjo eshte fytyra e vertet e PS se neobllokmenit Edvin Kristaq Xhelati. sb

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari29/11/2021 20:10

KETA NDYRESIRA DUKEN QE NGA SURRATI SE CFARE PERFAQESOJNE! KETA KRIMINELE NUK JANE ADHURUES TE ENVER HOXHES SI PERSON APO INDIVID, POR JANE ADHURUES TE KRIMEVE QE ENVER HOXHA DHE REGJIMI I TIJ GJAKATAR I KANE SHKAKTUAR KETIJ POPULLI!!! KETA SURRAT MAJMUNESH NUK ADHUROJNE ENVERIN POR ADHURROJNE ENVERIZIMIN, ADHUROJNE KRIMET KUNDER NJEREZIMIT DHE URREJNE DEMOKRACINE!!

Shto koment

Denonco