Nxehet Braçe, sherr me komentuesit për Juven: Spurdhjak, linda socialist, shporru nga këtu

Nxehet Braçe, sherr me komentuesit për Juven: Spurdhjak, linda socialist, shporru nga këtu

09:38, 22/04/2019

Deputeti socialist menjeherë pas komentit nga qytetari, kthehet ashpër duke thënë se  ai në rrjetet sociale përfaqëson veten dhe jo qeverinë.

Zv. Kryeministri Erion Braçe, që njihet për tifozërinë e tij për Juventusin, ka debatuar me komentuesit në Intagram. Ishte një koment nga një qytetare që i shkruan se Shqipëria ka shumë halle, ndërsa ai poston për një foto që përgëzon “Zonjën e vjetër” për fitimin e titullit.

Deputeti socialist menjeherë pas komentit nga qytetari, kthehet ashpër duke thënë se  ai në rrjetet sociale përfaqëson veten dhe jo qeverinë.

REPLIKAT

Komentuesi: Me gjithe keto halle qe ka Shqiperia, ti preokupohesh per Juven. Mos e harxhoni kohen me Juven se juventusi e ka ne terezi,po shikoni Shqiperine qe eshte bere lemsh e li qe nuk meret vesh se si do perfundoje.

Braçe: Po ti kush je qe jep urdhra? O Losh, ketu nuk flet as me qeverine e as me partine, ketu flet me mua. Me thene te drejten une nuk i marr doren kujt per cfare dua, cfare shkruaj e cfare ndaj. Keshtu qe keto urdhrat merri me vete e perdori per punet e tua. Gjerat e tjera kam pershtypjen qe si kupton.

Komentuesi 2:  E kuptova mire po edhe zoti erion njeri eshte si te gjithe edhe ai ka pasionet e tija cfare te keqe ka ketu

Braçe: Ti sje asgje, thjesht nje mashtrues banal dhe kaq! E ke mesuar dhe ti kete kengen. E fundit spurdhjak, kur linda socialist, ti ende nuk ishe ngjizur gjekundi! Tani shporru nga ketu!/Dosja.al/

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Alfons Malo22/04/2019 13:25

hiqe ate dreq mjekre dhe kthehu ne identitet se e la edi po e lene te gjithe me perjashtim te erit se ai eshte qose

komisari memo22/04/2019 11:15

More cbhet keshtu. Dy [2] pyetje per ty o politikan i madhe, ne vitin 1991,a te kujtohet kur te cuan ne dhomez te vogel se coku kontrolloje per te shkoqura ne linjen-ushtari i panjohur-sauk,te hoqen edhe lidhset e kepuceve se ripe pantallonash nuk kishje.E dyta ke ngren nje dajak ne 1997 ne Berat dhe jo vetem ti por edhe nje burre zoteri por ai e fshihu fytyren qe u behe pis ndersa ti i bere foto vetes dhe u ngrihte perpjet ,o njeri i vogel me shpirt qe je vetem per xhep.

Shto koment

Denonco