Njihuni me 'liderin e ri të opozitës'/ Jam pellazg, jam gjuz, jam peshk gjuhëz

Njihuni me 'liderin e ri të opozitës'/ Jam pellazg, jam gjuz, jam peshk gjuhëz

17:27, 12/03/2019

Kujtim Gjuzi, kryetar i Partisë Konservatore, i cili është vënë në qendër të vëmendjes ditët e fundit pas pranimit të mandatit të deputetit dhe vetëshpalljes si lideri i ri i opozitës.

Ai ka qenë i ftuar në disa studio televizive ku ka folur për lëvizjet e tij politike, planet për të ardhmen dhe atë çfarë përfaqëson.

Por një deklaratë e tij po bën xhiron e rrjetit duke shkaktuar edhe ilaritet mes përdoruesve të rrjeteve sociale.

"Unë jam pellazg, jam gjuz, jam gjuhëz, gjuha jonë sa  e mirë, jam peshk gjuhëz...", u shpreh ndër të tjera kreu i Partisë Konservatore.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

ervin13/03/2019 18:27

ne fakt ky eshte gafe e Bashes. Po mend per here tjeter

liri12/03/2019 22:13

heren tjeter Luli te heqi gjuhezin dhe te fusi ver llapen me qe e ka shok, ka dhe simpati per te hahahaahahah

edi romi12/03/2019 19:32

a ka shume KarKaleca si ky peshky gjyhezzzz......

tironci12/03/2019 18:20

Hahahahahaha ku e kan gjet ket palle katuni.

Loran12/03/2019 17:38

????????????????????po mir me ky po cpatet qe futet kte Ne list e ata gjuzat etj ????

Shto koment