VIDEO/ Nuk është shaka! Edi Rama thotë që Vilma i lë burrat me barrë

VIDEO/ Nuk është shaka! Edi Rama thotë që Vilma i lë burrat me barrë

08:57, 21/10/2018
A+ Aa A-

“Vilma e Check up-it i lë burrat me barrë”. Me këtë frazë mund të përmblidhet deklarata e Edi Ramës rreth aferës së shumë debatuar të “check up-it falas”, deklarim i cili është bërë viral edhe në rrjetet sociale.

"Ka edhe raste, kur për arsye stresesh, traumash e ku e di unë se çfarë, edhe një burrë në një analizë mund të dalin të dhëna sikur është me barrë" - Çfarë deklaronte Rama kur po fliste për Check-up

Ndiqeni videon:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

ari22/10/2018 17:06

nga analizat qe ka ber rama tek vilma nushi del se rama 89 perqind esht neandertal,4 perqind orangutan,5 perqind derr dhe vetem 2 perqind njeri ,dhe ket bastard.

Malo21/10/2018 23:00

Opo ky eshtw idiot me gjithe lecka

Shkodran21/10/2018 16:41

Ky eshte idiot dhe i poshter...pupupu ca thote loqja..sa i ndyre qe e shte ..a te vjen turp orenpsikopatno psiko sociopat

Shto koment

Denonco