'Brain Gain dhe Ekselenca në PD'/ Andi Mustafaj: Takim shpresëdhënës me deputetin e Parlamentit francez

'Brain Gain dhe Ekselenca në PD'/ Andi Mustafaj: Takim shpresëdhënës me deputetin e Parlamentit francez

19:37, 01/12/2022
A+ Aa A-

Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD, Andi Mustafaj, përmes një postimi në rrjete sociale shprehet se departamenti Brain Gain dhe Ekselenca pranë PD vazhdon punën për një qasje të re lidhur me politikëbërjen në Shqipëri.

Mustafaj thotë se patën një takim me deputetin e Parlamentit francez, Emmanuel Pellerin. Mustafaj i bën thirrje të rinjve të bashkohen në projektet e Brain Gain dhe Ekselenca në PD. Takimi mësohet se është zhvilluar në kuadër të projektit 'Rrjeti i Ambasadorëve'.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco