Sulmi ndaj Prestige/ Berisha nxjerr FOTO-n: Dje zhgërryheshin si derra, sot si bandë i fusin ruspat

Sulmi ndaj Prestige/ Berisha nxjerr FOTO-n: Dje zhgërryheshin si derra, sot si bandë i fusin ruspat

16:02, 01/12/2022
A+ Aa A-

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka publikuar një foto nga Prestige Resort në Golem, ku kryeministri Edi Rama, kryetari i Grupit Parlamentar Taulant Balla, ish-Zv.Kryeministri Arben Ahmeta dhe të tjerë, drekojnë në këtë kompleksi turistik sëbashku me pronarin Irfan Hysenbelliu.

Dje zhgërryheshin në bollëk si derra në resortin turistik “Prestige” sot si bandë i fusin rruspat! Si Edi Rama nuk ka parë kjo tokë!’, shkruan Berisha në Facebook.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco