Arrestimi i shoferit të bashkisë, Këlliçi: Stafin e përzgjodhi Veliaj. A ka SPAK ta hetojë?

Arrestimi i shoferit të bashkisë, Këlliçi: Stafin e përzgjodhi Veliaj. A ka SPAK ta hetojë?

19:33, 24/09/2022
A+ Aa A-

Deputeti i PD, Belind Këlliçi ka reaguar lidhur me arrestimin e shoferit të bashkisë së Tiranës, për trafik kokaine dhe armësh zjarri. 

Në një reagim në rrjetet sociale, Këlliçi shkruan se stafin e bashkisë e ka përzgjedhur Erion Veliaj dhe duhet të jetë objekt i SPAK. 

Postimi
Narkotrafik bashkiak! Makina e Bashkisë Tiranë transporton kokainë dhe armë! 
Stema e Bashkisë Tiranë në makinë është garancia e narkotrafikut. Staf i përzgjedhur nga kryebashkiaku Veliaj. 
Të gjithë në sitën e tij. A ka SPAK të hetojë Erion Veliajn dhe drejtorin Mariglen Qato, apo bashkisë i lejohet transporti i mallit?

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco