VIDEO/ Listën e bëri Taulant Balla. FOTO nga tavolina e Ballës me Pompeo

23:15, 16/05/2022
A+ Aa A-

Listën se kush duhet të ishte te aktiviteti me Mike Pompeo në Tiranë dhe kush jo, e bëri Taulant Balla. 

SYRI siguron dokumentin e protokolli të Ballës, për pjesëmarrësit në tryezë me Pompeon. 

Shihen emra deputetësh dhe përfaqësuesish të shtetit të fshirë nga Balla dhe emra të tjerë të aprovuar. 

Me stilolaps është shtuar emri i deputetit Pandeli Majko, i cili fillimisht nuk ka qenë i ftuar. 

Gjithashtu, bie në sy që Balla ka hequr nga tryeza deputeten e PD, Grida Duma. 

Në listë, Balla nuk ka harruar të përfshijë Enkelejd Alibeajn, Jorida Tabakun dhe Agron Gjekmarkajn, të cilët i ka prezantuar përpara Pompeo si përfaqësues të opozitës. 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco