VIDEO/ Berisha: Sot në ora 18:00, ‘Foltorja’ me demokratët e Vlorës!

VIDEO/ Berisha: Sot në ora 18:00, ‘Foltorja’ me demokratët e Vlorës!

10:45, 25/09/2021
A+ Aa A-

Ish-Kryeministri Sali Berisha do të shkojë pasditen e sotme në Vlorë, në vazhdën e nismës së tij që po shtrihet në të gjithë vendin, “Foltores”,  për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë dhe më të hapur.

Berisha ka përzgjedhur një video në shenjë mirënjohjeje të një pritjeje madhështore që i kanë bërë vlonjatët vite më parë, për të paralajmëruar mbajtjen e këtij takimi me anëtarët dhe mbështetësit e Partisë demokratike në këtë qark.

“Mirëmëngjes miq me këtë video nga festimi i 100-vjetorit të Pavarësisë në Vlorë!  Sot në ora 18:00 në Pallatin e Kulturës, “Foltorja” me demokratët e Vlorës!” shkroi ish-Kryeministri në Fb.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Lali25/09/2021 14:37

Per "paret e gjakut" qe u dogj shqiperia ne 1997 dhe filloi pikerisht nga vlora ka ndonje gje per te thene...... . Jane shkaterruar familje te tera prej asaj shprehje qe doli nga goja e tij. U larguan familjet me te mira te vlores vetem prej saj........ Mos i beni me publicitet ketij njeriu, cilido qofte...... .

Shto koment

Denonco