Silva Caka shpërndan videon: Rama mbush thesin me mashtrime, ja si gënjeu për hapjen e negociatave

Silva Caka shpërndan videon: Rama mbush thesin me mashtrime, ja si gënjeu për hapjen e negociatave

20:36, 23/06/2021
A+ Aa A-

Deputetja e Kuvendit të Shqipërisë, Silva Caka ka shpërndarë një video të kryeministrit Edi Rama.

Caka thekson se Rama vazhdon që të mbushë thesin me mashtrime, duke shtuar se gënjeu hapur në lidhje me datën dhe vitin e hapjes së negociatave.

“Pas 4 ditësh mbushen plot 3 vite që na jane çelur negociatat me BE-në... në ëndrra sigurisht!!

Thonë që për t'a bërë një gënjeshtër sa më të besueshme, më së pari duhet t'a besosh vetë atë dhe ky mashtrues e zbaton më së miri këtë "parim". E mbushi thesin plot me ajër... vetëm preshi i mungon”, tha Caka.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco