Shqiptarët mendojnë se Edi Rama është i dështuar dhe nuk interesohet për ta

Shqiptarët mendojnë se Edi Rama është i dështuar dhe nuk interesohet për ta

21:03, 07/04/2021
A+ Aa A-

Në shumicë dërrmuese, shqiptarët mendojnë se Edi Rama nuk ka punuar për ta.

Në prill, 34.9 për qind e shqiptarëve mendojnë se Edi Rama nuk i ka mbajtur premtimet e bëra, duke dështuar në çdo aspekt.

Ndërsa 45.4 për qind e të anketuarve nga kompania ‘Flame Tree Advisors’ mendojnë se Edi Rama mendon vetëm për një grup të vogël njerëzish.

Sondazhi më poshtë:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gj 07/04/2021 21:14

ekzakt eshte sontazhi o sylo mbase nuk te pelqen por ky eshte realitet

Shto koment

Denonco