Gazetari satirizon Elisën: Aleks Spiropali, asnjë femër nuk i përdor këto fjalë si ti

Gazetari satirizon Elisën: Aleks Spiropali, asnjë femër nuk i përdor këto fjalë si ti

16:47, 01/04/2020
A+ Aa A-

ËshtĂ« tashmĂ« e njohur qĂ« gratĂ« qĂ« zgjedh Rama pas vetes, kanĂ« vetĂ«m njĂ« gjuhĂ« tĂ« shĂ«mtuar pĂ«r tĂ« imituar, atĂ« tĂ« liderit tĂ« tyre.

Një ndër to gra, është edhe Elisa Spiropali, që në një postim të fundit gazetari satirist, Agim Xhafka e quan Aleks Spiropali, për shkak të fjalorit të saj të përdalë ndaj opozitës.

Reagimi i Agim Xhafkajt:

-Lexo më poshtë si flet Aleks Spiropali.
-Quhet Elisa Spiropali.
-Aleks i thom unë,se asnjë femër nuk përdor këto fjalë.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Toni02/04/2020 07:22

Te verteten ju ks,thene kurse ky gszekari e ka vrimem te pa,lare kurre, ju vetem qelbi boten, sa mire te zhdukeshit sa me shoejte ky lloji juaj

Emri01/04/2020 21:26

Ezeza SPIRA , duroni se ne burg do te kalbet . SPIRA ( dialekt ,kur del holle , pra me te vjella ) eshte njesoj si edvini dhe enver pederasti qe shante ME NENE E MOTER sojin e vet ,KADRIUN;MEHMETIN;PETRITIN e te gjithe shoket e partise ! E KANE KULTURE

Sihat01/04/2020 19:38

Mos e shani se na zemerohet mozi.Se mezi i gjeti burre,nga nga fshati i tij.

Noni01/04/2020 18:55

Nuk e qepenosin dhe nuk duhet ta qepenosin perderisa egzistojne specie te ndyra si ty, qe per ne mjeranet numerohesh ne ate qeveri moster.

Aiqeteqi01/04/2020 18:29

Elisin e paskeni vlersu shum ne moment qe e therisni prositut. Elisa sesht gje tjater pervecse nje trvestit me aids . Nuk e kuptoj si harxhoni koh me kete travesit .

Ani01/04/2020 18:28

Shpata e Skenderbeut te saj nuk po rri me përpjet nga Korona virusi , keshtu që ka ngelur pa të , ndaj ka te drejt qe flet ashtu.Shpata e pellos dejuro të saj thoni JU ? - nuk i kan ber ndonje her punë.S'ka edhe faj ore i ka ngelur zgavra pa eksploruar.

Shqiptari01/04/2020 18:10

PO JU A E DINE SE CFARE PO MBAN ELISA TEK ZGAVRA E GOJES DHE TEK SHPELLA NE MES TE SHALEVE?

Adi01/04/2020 17:21

E hatashme! Model perdaljeje qytetare . Brigadiere pararojë e lukunisë njeringrënëse. O Zot, ku arrijnë femrat e kësaj skote! Ndjesë.

shkodrani01/04/2020 17:02

Qenie e ulet.Kurvat do te ndiheshin te fyera ta emertosh edhe kete te tille.KJO ESHTE BUSHTER

Shto koment

Denonco