Berat Buzhala/ Shikoni foton, Thaçi në panik nga Berisha

Berat Buzhala/ Shikoni foton, Thaçi në panik nga Berisha

23:16, 20/05/2019

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i ftuar në “Open”, lëshoi akuza të forta ndaj ish kryeministrit Sali Berisha, por gazetari nga Prishtina, Berat Buzhala ka kapur një moment interesant nga emisioni.

Duke postuar një foto, botuesi i Gazeta Express shkruan se, Thaçin ish-kryeministri i Shqipërisë e frikëson edhe përmes një fotografie.

“Për herë të parë po e shoh Hashën tuj u tute prej një fotografie. Po e shanë Berishën ama po ia shoh në ftyre nifar panike”, shkruan gazetari Berat Buzhala në postimin e tij.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Redi22/05/2019 15:02

Ng emri me dukesh me prejardhje Serbe prandaj shan gazetarin dhe mbron nje kelysh te Serbit sic e ka treguar veten Thaci dhe ky drogaxhiu yne.Sa per dijeni,Berati si qytet nuk eshte imadh,por ivjeter po,mbi2400 vjecar.

Oli22/05/2019 06:55

Hashim Thaci se bashku me Baton Stanishiqin jane dy qiraket e Serbit! Tradhetar te popullit e Kosova duhet me i krrye nga karriget e tyre politike

Arber21/05/2019 09:07

Po mor koke qoshe po. Me kujton ish Pioneret e Enverit.

meri20/05/2019 23:19

o Berat... ke nje emer te madh, te cilin te te vije turp qe e perdhos kaq padenjesisht...

Shto koment

Denonco