Analisti humb durimin, përplas shishen në emision: Na çatë b..thën, më lini të flas

Analisti humb durimin, përplas shishen në emision: Na çatë b..thën, më lini të flas

23:36, 21/02/2019

Analisti Andi Bejtja ka humbur durimin gjatë debatit në emisionin Opinion.

Teksa i është drejtuar gazetarëve, Lorenc Vangjeli, Alfred Peza dhe Iris Luarasi ai u ka thene atyre: ‘Na çatë b..thën. Më lini të flas’.

Bejtja ishte duke folur për djegien e mandateve dhe çfarë ndodh më pas, por është ndërpre nga pedagogia Iris Luarasi, ai ka shpërthyer dhe ka përplasur shishen.

‘Nuk ndërpreva njeri.. Më lini të flas se më çat b…ythën’,  u shpreh Bejtja i revoltuar.

Ai e ka ndërprerë analizën, ndërkohe që Luarasi tha se Bejtja nuk po e menaxhon nervozizmin dhe po na godet me shishe.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Baxi24/02/2019 23:02

ajo fycka kur flet sikur kar ndonje gje qe i rrotullhet neper vere to gojes,eshte nje kadrije e shemtuar pa shijen femres. e shpifur

Sehiri24/02/2019 22:24

Nuk mendoj se sharabajga Luarasi mund të merret me bythen e Andit, sadoqe ajo nuk kundershtoi, por me ate të gjatin aty prane.

Sg 23/02/2019 19:08

Une nuk e di pse Andi I shkon ..... ne emision?! I zoti I emisionit eshte me sahan lepires se laraska bashke me zogun e tiranes

Lomi23/02/2019 12:16

Si nuk ja futi me shishe turinjve asaj laraskes! Heres tjeter Bejtja te mos nxitohet. Me nje shishe i godet te 3 plehrat e Rames.

ana22/02/2019 09:39

hahahaha, sa bukur e ke cilesuar

Askushi22/02/2019 09:08

Kjo kurva pa shije, bajate me kete pederast vangjel, ju duhet futur koka ne hale, ndersa ky bythelepirsi preza qe e pasuroj p... i gruas vet nuk duhet ftuar ne studio fare

Lali kurva21/02/2019 23:44

kjo kurva sorrosiane eshte shum e ndyre, cift perfekt me vangjelin ( zogun e tiranes )

Shto koment