Veliaj kapet në mashtrim/ Berisha: Kujdes ... fluturoi ... fluturoi

Veliaj kapet në mashtrim/ Berisha: Kujdes ... fluturoi ... fluturoi

13:53, 21/11/2018

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në një postim në faqen e tij në Facebook pas një fotoje që ka publikuar në faqen e tij kreu aktual i Bashkisë së Tiranës.

Veliaj shkruane sot ne Facebook se gropa e Hajdin Sejdise kishte qendruar e hapur ne qeverisjen e PD duke e cilesuar edhe si 'urban pool'.

Por pas keti postimi ka ardhur reagimi i ish-kryeministrit Sali Berisha.

'Po gropen që mbajti si qenef të kryeqytetit për pesë vite Edvin Kristaq Thuapisi, harruat si protestuat kur qeveria e Partisë Demokraike e mbylli atë dhe më vonë Bashkia e PD e ktheu në Lulishte!” shkruan Berisha.

Me poshte keni reagimin e plote te ish-kryeministrit Sali Berisha:

Kallam Deshtakut, Lal Plehut, Sugar Parukes!

O te pafytyre qe brohorisni mashtrimin dhe pafytyresine tuaj.

Po gropen qe mbajti si qenef te kryeqytetit per pese vite Edvin Kristaq Thuapisi, harruat si protestuat kur qeveria e Partise Demokraike e mbylli ate dhe me vone Bashkia e PD e ktheu ne Lulishte!

ps: Ndrikull Romina kujdes, ruaje veten nga....Mos u ... mashtro, mos brohorit dhe ti: fluturoi fluturoi Veshgjati. sb

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco