Mos e humbisni/ Një VIDEO që duhet ta shikojë Thaçi, Vuçiç, Rama e Soros

Mos e humbisni/ Një VIDEO që duhet ta shikojë Thaçi, Vuçiç, Rama e Soros

16:00, 13/08/2018

Sot Hashim Thaçi si president i Kosovës, kërkon që të ndajë vendin e tij, për të cilin dhanë jetën e gjakun mijëra djem të rinj.

Por duket se Thaçi vetë, 19 vite pas luftës së madhe ka harruar se çfarë ka ndodhur në Kosovë.

Por videon e mëposhtme të filmuar në Pejën e vitit 1999, duhet ta shohë edhe njëherë Hashim Thaçi për të kujtuar pamjet e shkatërrimeve serbe.

Por këtë herë, siç duket ai duhet të thërrasë edhe Aleksandër Vuçiç, Edi Ramën dhe Sorosin e vogël e ta shikojnë bashkarisht se çfarë ka bërë makineria serbe e luftës, fakte për të cilat Hashim Thaçi sot duket se i ka harruar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco