Keni bërë plane për fundjavën? Njihuni me surprizat e motit

Keni bërë plane për fundjavën? Njihuni me surprizat e motit

14:46, 19/05/2017

Nëse keni bërë plane për të pushuar pranë detit bëni mirë që të ndryshoni destinacion, pasi në fundjavë dielli do t’iu lërë vendin reshjeve të shiut.

Ditën e shtunë, vranësirat do jenë ta pranishme gjatë gjithë kohës dhe në vendet malore do ketë reshje shiu. Ndërsa ditën e diel do të ketë reshje shiu në të gjithë territorin e vendit.

Ndonëse gjatë javës temperaturat kanë qenë të larta, në fundjavë ato do të pësojnë rënie.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment