Lajmi i fundit

LIVE SYRI TV/ TASK FORCE - Kush e dekonspiroi 'Plumbin e Artë'

Parashikimi i motit për ditën e shtunë

Parashikimi i motit për ditën e shtunë

23:17, 22/10/2021
A+ Aa A-

Përshëndetje nga SHMU!

Fundjava do të nisë me mot të paqendrueshëm. Vranësirat parashikohen mesatare dhe të dendura. Që prej orëve të para pas mesnatës parashikohen reshje e shtrëngata shiu në veriperëndim e jug.

Gjatë ditës reshjet do të përfshinë pjesën më të madhe të vendit me intensitet të ulët. Në veri, jug e bregdet do të vijojnë reshjet e shiut e shtrëngatat e shkurtra me intensitet mesatar e në formë të lokalizuar rrebeshe shiu me rrufe në këto zona.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco