Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e martë

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e martë

22:49, 02/08/2021
A+ Aa A-

Përshëndetje nga SHMU!

Edhe për javëm që presim përpara vendi ynë do të vijoj të jetë i “mbërthyer” nga i nxehti afrikan por fundi i javës më në fund sjell një lehtësim. Por pse?

Siç u theksua edhe më lart, fillimi i javës si dhe ditët në vijim (dita e Hënë deri ditën e Mërkurë) vendi ynë do të vijoj të ndikohet nga moti i kthjellët dhe i nxehtë. Kjo për shkak se mbi vendin tonë do të vijojnë ndikimin e tyre masat e nxehta nga Afrika e Veriut.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco