Lajmi i fundit

Vodhi paratë e sekuestruara, oficeri i forcës speciale vetëm ... pezullohet nga detyra

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e martë

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e martë

23:08, 17/05/2021
A+ Aa A-

Përshëndetje nga SH.M.U!

Me ardhjen e pranverës, kërkojmë ti rikthehemi plazheve të bekuara të këtij vendi por ende moti nuk është i stabilizuar. Kështu, masat e paqendrueshme gjatë kësaj jave do të nxisin zhvillimet e vranësirave, të cilat kryesisht në zonën veriore të vendit, do të sjellin reshje të përkohshme shiu. Era, do të fryjë nga kuadrati i jugut dhe të enjten do të kthejë nga veriperëndimi e vrullshme veçanërisht në brigjet detare, duke sjellë dhe forcim të dallgëzimit deri 4 ballë.

Ju urojmë një javë të mbarë!

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco