Parashikimi/ Ja si do të jetë moti për ditën e hënë

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti për ditën e hënë

22:58, 18/04/2021
A+ Aa A-

Gjatë stinës së pranverës janë të njohura ditët me diell por gjithashtu edhe ditët apo javë të caktuara me reshje shiu.

Edhe kjo javë që presim përpara, duke nisur që nga dita e Hënë deri të Premten, ditët duket se do 'kopjojnë' njëra-tjetrën, ben te ditur Sherbimi Meteorologjik Ushtarak

Moti do të jetë kryesisht i vranët dhe shoqëruar me reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët dhe mesatar.

E hëna do të jetë me shi dhe temperatura të ulëta.

Me poshte parashikimi i motit:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco