Parashikimi i motit për nesër/ Si do të jetë e marta në vend

Parashikimi i motit për nesër/ Si do të jetë e marta në vend

23:28, 01/06/2020

E martë, 2 Qershor 2020. Parashikimi sipas IGJEUM

RESHJET

Nesër (e martë, dt. 02) priten reshje të dobëta ose lokalisht të dobëta në të gjitha qarqet e vendit (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Nesër (e martë, dt. 02) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 12 / 22°C

në vendet e ulëta: 10 / 24°C

në vendet malore: 5 / 18 °C

ERA

Nesër (e martë, dt. 02) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco