Vijojnë çudirat/ Ja çfarë rezervon moti për nesër

Vijojnë çudirat/ Ja çfarë rezervon moti për nesër

23:30, 18/02/2020

E mërkurë, 19 Shkurt 2020. Parashikimi sipas IGJEUM.

RESHJET

Nesër (e mërkurë, dt.19) priten reshje të dobëta kryesisht gjatë pasdites (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Nesër (e mërkurë, dt.19) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 6 / 14 °C

në vendet e ulëta: 5 / 16 °C

në vendet malore: 2 / 11 °C

ERA

Nesër (e mërkurë, dt.19) era pritet të fryjë e lehtë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco