Reshje shiu dhe dëbore/ Ja si nis java në të gjithë vendin

Reshje shiu dhe dëbore/ Ja si nis java në të gjithë vendin

23:16, 12/01/2020

E hënë, 13 janar 2020. Parashikimi sipas IGJEUM

RESHJET

Nesër (e hënë, dt.13) priten reshje të dobëta deri lokalisht të dobëta në të gjitha qarqet (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

Në zonën Lindore të vendit dhe në terrenet malore, në përgjithësi, reshjet do jenë në formë dëbore.

TEMPERATURAT

Nesër (e hënë, dt.13) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 7 / 14 °C

në vendet e ulëta: 6 / 15 °C

në vendet malore: 0 / 7 °C

ERA

Nesër (e hënë, dt.13) pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco