E hënë, reshje shiu me stuhi në jugperëndim

E hënë, reshje shiu me stuhi në jugperëndim

07:21, 18/11/2019
18 nëntor 2019 moti do të  jetë me vranësira mesatare deri të dendura dhe rreshje hiu me stuhi në Jugperëndim. Era do të jetë me me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 10-25 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 6 me lartësi vale 1,5- 2,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie në mesditë.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore  8/15°C 

Zonat e ulëta  12/20°C

Zonat bregdetare 14/20°C

RTSH/ Meteorologe: Rezarta Xhakollari

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco