Temperatura pranverore dhe pa reshje shiu/ Ja si do të jetë e diela

Temperatura pranverore dhe pa reshje shiu/ Ja si do të jetë e diela

23:31, 28/09/2019

Parashikimi i IGJEUM, 29 shtator 2019

RESHJET

Nesër (e diel, dt.29) nuk priten reshje

TEMPERATURAT

Nesër (e diel, dt.29) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 17 / 26 °C

në vendet e ulëta: 16 / 28 °C

në vendet malore: 11 / 23 °C.

ERA

Nesër (e diel, dt.29) pritet të fryjë erë e lehtë deri mesatare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco