Nesër Tirana pa drita në këto zona/ Mësoni oraret!

Nesër Tirana pa drita në këto zona/ Mësoni oraret!

17:02, 16/05/2019

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE, bën me dije se do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës, ditën e nesërme.

Sipas njoftimit, për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datën 17 maj do të stakohet energjia në disa zona duke nisur nga ora 09:00 deri në 15:00.

Njoftim për abonentët Tiranë/ Stakim i datës 17 maj

Për shkak të investimit në kabina, në datën 17 maj do të stakohet energjia elektrike në këto zona në Tiranë

09:30-15:00 rruga “Hasan Ceka”, pranë rrugës “Don Bosko”, zona midis rrugës “Karl Gega” dhe rrugës “Siri Kodra” pjesërisht ora 9.00-15.00 rruga Teodor Keko pjesërisht, (tek Astiri), zona e Mëzezit pjesërisht, pas Digitalb-it

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco