VIDEO/ Këlliçi: Kashari dhe e gjithë kurora e Tiranës do të marrin vëmendjen që meritojnë!

VIDEO/ Këlliçi: Kashari dhe e gjithë kurora e Tiranës do të marrin vëmendjen që meritojnë!

09:42, 01/04/2023
A+ Aa A-

Kandidati i opozitës për kryebashkiak të Tiranës, Belind Këlliçi, premtoi dje se "Kashari dhe e gjithë kurora e Tiranës do të marrin vemendjen dhe sherbimet që meritojnë nga Bashkia e Tiranës pas 14 Majit.

Deklarata u bë në takimin që ai pati me banorët e zonës.

.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco