LIVE/ Pas betimit të shpejtë te Presidenti, Rama direkt në mbledhjen e parë të qeverisë

LIVE/ Pas betimit të shpejtë te Presidenti, Rama direkt në mbledhjen e parë të qeverisë

10:24, 18/09/2021
A+ Aa A-

Ndërkohë që së bashku me ministrat e tij në ambientet e Presidencës ka kryer betimin, SYRI TV ka mësuar se kryeministri Edi Rama menjëherë pas aktit ceremonial do të zhvillojë direkt mbledhjen e parë të qeverisë.

Mësohet se në këtë mbledhje, e cila do të jetë e hapur për mediat dhe do të transmetohet direkt në televizionin personal të Ramës ERTV, do të merren disa vendime, por nuk thuhet se për çfarë tematike saktësisht.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco