Andi Bejtja: Më mirë Kurti se sa Rama-Thaçi që morën vizoren për të ndarë Kosovën

Andi Bejtja: Më mirë Kurti se sa Rama-Thaçi që morën vizoren për të ndarë Kosovën

22:36, 04/03/2021
A+ Aa A-

Në ‘Çim Peka Live’ analistët komentuan vizitën e Albin Kurtit në Shqipëri.

Andi Bejtja tha se Kurti mund ta kishte kursyer këtë vizitë.

‘Kurti mund ta kishte kursyer vizitën në Shqipëri, sepse duke ardhur fillon e zvogëlohet në sytë e shqiptarëve. Albinin e duam për luftën anti korrupsion, kjo ka më shumë rëndësi për shqiptarët se sa mitologjia. Kurti është shtetas shqiptar, me një pasaportë shqiptare dhe mundet të votojë.

Më mirë Vetëvendosja se sa ata që morën vizoren dhe ishin gati për të ndarë hartën, Thaçi e Rama’

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco