FOTOLAJM/ Basha rendit dështimet e mëdha të Edi Ramës

FOTOLAJM/ Basha rendit dështimet e mëdha të Edi Ramës

11:44, 25/02/2021
A+ Aa A-

Kreu i Opozitës së Bashkuar, Lulzim Basha, ka publikuar një listë me dështimet kryesore të Edi Ramës.

Sipas Bashës, Rama ka dështuar në të gjitha premtimet e dhëna gjatë fushatave elektorale.

Më poshtë lista e publikuar nga Basha:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Zigur Qarri25/02/2021 12:21

300 mijë vende pune ishte premtimi per mandatin e parë,për mandatin e dytë mafia "rilindase" premtoi 250 mijë vende te tjera pune.Ky eshte mashtrim,vepër penale dhe dikush duhet te pergjigjet para ligjit.

Shto koment

Denonco