Lajmi i fundit

‘Foltorja’ e New Jersey/ Kokalari zbulon pjesëmarrjen e përfaqësuesit të Republikanëve amerikanë

Bujqësia/ Kryemadhi: Mbështetje e plotë për fermerin dhe prodhimin vendas

Bujqësia/ Kryemadhi: Mbështetje e plotë për fermerin dhe prodhimin vendas

08:24, 23/02/2021
A+ Aa A-

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka publikuar shkurtimisht në Facebook programin e forcës politike që përfaqëson sa i përket sektorit të bujqësisë.

Sipas Kryemadhit, bujqësia, blegtoria dhe agropërpunimi janë sektorë kryesorë ekonomikë që rrisin mirëqënien dhe vendet e punës.

“Mbështetje e plotë për fermerin dhe prodhimin vendas. Bujqësia, blegtoria, agropërpunimi, sektorë kryesorë ekonomik që sjellin cilësi jete, mirëqenie dhe vende pune”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco