Berisha publikon videon: Shikoni si e qëllojnë studentin, horrat e Edvinit!

Berisha publikon videon: Shikoni si e qëllojnë studentin, horrat e Edvinit!

09:49, 21/02/2020

Nga Sali Berisha

Pamje unike! Shikoni me vëmendje si qëllojnë studentin, narkohorrat e shoqërimit të Edvin Kristaq Mafisë, pse guxoi t’i bëjë një pyetje kryehorrit!

Dënoj me ashpërsinë më të madhe, aktin publik kafshëror ndaj studentit dhe iu bëj thirrje të gjithë studentëve të universiteteve të vendit të reagojnë të bashkuar ndaj këtij akti të pashembullt në botë!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Alfons Malo21/02/2020 11:33

U ngjall enveri te shpetojme nga kjo klike e ndyre Filloi lufta e klasave :Kush neuk eshte me te do te diskretitohet.Po mbyllet goja nga kjo klike e ndyre Mos rrini ne gjume çohuni o studente se do tu terheqin zvarre nje e nga po nuk u bete bashke per te miren tusj dhe te ketij popuuli qe ka mbetur

Shqiptari21/02/2020 10:57

Satrapi Rama nga njera ane propagandon NDAL DHUNEN NDAJ MJEKEVE, nga ana tjeter e skutave te erreta te pushtetit te tij MAFIOZ, urdherohet nga verte Satrapi, qe te ushtrohet dhune "me recete" ndaj dy mjekeve te rinj te sapo diolomuar. Çfare nisje e bukur e profesionit te mjekut!!! Çfare garancie jep Rama per ata mjeke qe ngrene zerit!!! Ja ky eshte UJKU PLAK mashtrues, dhunues dhe dinak!

Shto koment

Denonco