FOTOLAJM/ Me antiplumb dhe tespij?!

FOTOLAJM/ Me antiplumb dhe tespij?!

15:40, 02/12/2019

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto ironike në faqen e tij në Facebook.

‘Me antiplumb dhe tespij’, shkruan ish-kryeministri përkrah fotos që tashmë është bërë virale në rrjet.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Alket rizai02/12/2019 16:08

Koka ne stamboll e trupi ne athine

Shto koment

Denonco