FOTO Epike/ Kjo është fytyra e kryeministrit kur stadiumi thërret në kor 'Rama ik'

FOTO Epike/ Kjo është fytyra e kryeministrit kur stadiumi thërret në kor 'Rama ik'

23:14, 17/11/2019

Thirrjet “Rama ik” i prishën festën e inaugurimit kryeministrit Edi Rama.

Surpriza e hidhur e mijëra tifozëve kundër kryeministrit, i cili përdori gjithë propagandën për këtë investim të madh, nuk është përtypur lehtë nga ky i fundit.

Siç shihet edhe në foton që publikon ish kryeministri Sali Berisha, thirrjet e shqiptarëve e kanë ngrysur totalisht Ramën.

“Edvin Mafia e pësoi si Çaushesku.Ai struket i tmerruar kur stadiumi çahej dhe ushëtonte nga thirrjet e 20000 tifozëve “Rama Ik” duke përsëritur thirrjet e rumuneve per Çausheskun në dhjetor të vitit 1989. Nderim Tifozeve Kuq e Zi! E tmerruan Zografin Bis!!”, shkruan ish kryeministri Berisha.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco