Flet ‘zëdhënësi’ i FBI në Tiranë/ Ymer Lala është njeriu ynë

Flet ‘zëdhënësi’ i FBI në Tiranë/ Ymer Lala është njeriu ynë

16:20, 21/06/2019

Bomba e përgjimeve të publikuara nga Bild i ka lënë shumë pak mbështetës Edi Ramës.

Edhe ata që kanë mbetur, janë qesharakë në maksimum.

Një prej tyre është edhe Spartak Ngjela, qesharaku qe thote per çdo gje se i kane folur amerikanet ne vesh dhe sillet si 'zedhenes' i FBI-se, personazh me të cilin është mbushur rrjeti me meme.

Një prej tyre është edhe kjo e bërë së fundmi.

‘Zonjë e di ti që Imer Lala është njeriu i FBI-së në Dibër’, shkruhet në memen e mëposhtme.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Edgar24/06/2019 23:36

S Ngjela nuk duhet marre seriozisht. Si gjithmone ato qe thote jane ‘shume larg realitetit’ aq me keq parashikimet e tij. Shpesh shkakton irritime ne debate televizive por ato qe e njohin mire ia Kthejne mire ose e injorojne (nuk besoj se ka me keq). S Ngjela eshte njeri pa dinjitet dhe shkon nga te fryje era dhe mbrojtja me e mire e tij eshte te ule nga ana morale e professionale ato qe e kundershtojne. Prandaj thote ... Une bej monolog. Mendo nje politikan apo avokat qe nuk ben dot as debat, a mund te bashkepunoje apo lidh marreveshje Te cfare do lloji?!

dddddd :)24/06/2019 07:21

ka probleme mendore .ka met i takuar shiriti

lushingabarbullushi23/06/2019 18:59

I shpirtohet Rames! Qe kur te vdesi te ket kush ta varrosi.

lushingabarbullushi23/06/2019 18:57

I skreti, shef endra me Xhems Bondin.

Shqiptari23/06/2019 16:46

Ne diktaturen enveriste jane denuar shume njerez padrejtesisht, por per te vetmin qe ai regjim ka denuar me burg, dhe i them Enverit te lumte, per denimin dhe burgosjen e Spartak Ngjeles. Ky ndyresire, ky maskara, ky servil dhe bythelepires i Rames, i cili e mban veten per avokat te shquar, por qe nuk ka fituar asnje gjyq, duhet denuar dhe burgosur per gjithe jeten! Ky eshte nje maskara i pafytyre! Ky e kthen surratin nga ti vijne pagesat! Ky nuk ka as moral dhe as parime! E mban veten per anglo-sakson!!!! Hahahahaaaa! Eshte thjesht nje llapaqen dhe mashtrues i peshtire!!!!!

cen grupi22/06/2019 17:49

cosht ky trap

Kola21/06/2019 19:16

Po sa mire ka njohur Enveri

Miri21/06/2019 17:19

Ky anglo-saksoni ka rrjedhur fare.Do ishte mire te vinte nje bebeline ne surat se nuk di cfare nxjer nga goja.

ervin21/06/2019 17:00

S ka faj debili. Po pret te shkarkohet meta se pretendon te behet president

Tarasi21/06/2019 16:58

Ky bolja kur pranoi te mbante cimka ne trup per ti sherbyer topit i dhjefsha mu ne burg qe ka bere...ja paska ber mir dulla qe e ka rras mrena e paska kuptu qe esht rob pa by...

Arber21/06/2019 16:55

Kete radhe mund ta kete te sakte Taku tarallaku. Edhe kriminelet e ISIS njerez te Amerikes ishin.

xiku21/06/2019 16:38

matuf i pjerdhur

vera 21/06/2019 16:30

Qyqja,kjo nuk qenka qesharake, por skandal teorik dhe praktik!

SOFT21/06/2019 16:30

Shume gjynaf per Spartakun,me nje barre thinja i keput ca brockulla dhe me gjestet qe ben te mbushe mendjen. C'far do te presesh nga nje bllokmen i dale boje.Turp Spartak,turp njeqind here>Paska patur te drejte qe te ngriu Saliu se ti nuk i duhesh asnjeriu as dhe vete shoqerise.

Daj Jaku21/06/2019 16:27

Në se FBI merr shërbime ng një brrrrac si Ymer Lala, në içkë të sëmës edhe FBI.

Shto koment

Denonco