Dy drejtorë të Ramës burgosen në Spanjë, vodhën shtëpinë e Benzema

Dy drejtorë të Ramës burgosen në Spanjë, vodhën shtëpinë e Benzema

12:08, 18/03/2019

Ish-Kryeministri i vendit, Sali Berisha, ka zbuluar sot një skandal të ndodhur me dy drejtues të qytetit të Laçit.

Duke iu referuar postimit të “qytetarit dixhital”, Berisha ka denoncuar se drejtori i Ujësjellësit dhe drejtori i Kulturës së qytetit të Laçit ndodhen në burg.

Sipas këtij denoncimi, dy drejtorët e Ramës akuzohen se kanë vjedhur banesën e sulmuesit të Realit të Madridit, Karim Benzema.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gramoz18/03/2019 15:32

Asgje e re nga fronti siçilist. Edvin qenefi erdhi ne pushtet i mbeshtetur nga perdhunus, hajdut ordiner, pedofile, drogaxhi, e lloj e lloj llumi e gjirizi komunist. Ket pun e di me mire autori i thirrjes famkeqe, te bashkohen gjith qelbesirat, per te mundur Sali Berishen, shoku Mut Nano.

Shto koment