VIDEO - FOTO/ Ç'po ndodh në Mallakastër?! I gjithë populli në shesh, për të pritur dhe takuar Bashën

VIDEO - FOTO/ Ç'po ndodh në Mallakastër?! I gjithë populli në shesh, për të pritur dhe takuar Bashën

10:38, 02/02/2019

Ka qenë një surprizë e pazakonshme vizita e kreut të opozitës Lulzim Basha, në qytetin e Ballshit, Mallakastër.

Nga një takim me strukturat e degës së Partisë Demokratike, me rastin e protestës së madhe të 16 Shkurtit në Tiranë ky aktivitet politik i Bashës është shndëruar në një demostrim masiv, pasi të gjithë qytetarët kanë pushtuar rrugët për të pritur dhe takuar kreun e opozitës.

Kjo e ka detyruar Bashën që këtë “shëtitje” në qytetin e Ballshit, ta shndërojë në një miting masiv.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco