20:04, 01/01/2019

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

rilindjaekancerogjeneve 03/01/2019 20:53

Kete e beri qe te fitoje zemrat e mediokerve te socilizmit shqiptare. Do fitoje pik te lacat me kollare, ue cfare k*ralloi

Raqipi02/01/2019 09:47

Po ky edhe ne dush me celular shkon?!

xhuli02/01/2019 04:18

edver llapa krye karagjoz

Zri POPULLIT02/01/2019 00:04

Mos ....thuaj YLLI Rakipi...ti gjejë Saliu...Iliri Basha e Monika BERBERIN dhe RRUANI TOPAT e EDI RAMËS...Kujdes mos i boni DOM kryeministrit se SALIU ia ka lënë detyrën deri 2035...

sehiri01/01/2019 22:35

Mos e fryni kot Ylli Rakipin. Edi Rama e ka rregull te lahet cdo vit nga nje here dhe pikerisht diten e pare te vitit .

Hekuran 01/01/2019 21:20

Ka kohë që ka fituar të shndërrohet në zombi. Hije e frikshme e ka mbuluar

Atdhetari 01/01/2019 20:41

A po lahet zhulsi thuai ti presin thoit.

Shto koment

Denonco