Protesta te unaza, Basha u bashkohet banorëve protestues

Protesta te unaza, Basha u bashkohet banorëve protestues

16:37, 22/11/2018
A+ Aa A-

Kreu i opozitës Lulzim Basha u është bashkuar banorëve të Unazës së Re, të cilët kanë paralajmëru7ar një tjetër protestë të fuqishme sot në orën 17:00.

Pavarësisht numrit të lartë të policëve, FNSH-së dhe RENEA-s, banorët kanë vendosur të protestojnë sërish, duke treguar se do të mbrojnë deri në fund ronen e tyre.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco