Pamje skandaloze nga parlamenti, shihni se çfarë bën Rama prapa kurrizit të presidentes kroate

Pamje skandaloze nga parlamenti, shihni se çfarë bën Rama prapa kurrizit të presidentes kroate

12:30, 19/07/2018

Pamje interesante dhe skandaloze njëkohësisht  vijnë sot nga Kuvendi i Shqipërisë, aty ku u mirëprit nga të gjithë grupet parlamentare, përshëndetja e Presidentes së Kroacisë, Kolinda Grabar Kitarovic. Dhe si gjithmonë protagonist ka qenë kryeministri Edi Rama. 

Sikurse shihet në foto, ai në momentin që presidentja e Koacisë merr fjalën shfaqet duke  gjerbur një kafe pas shpinës së Presidentes kroate, veprim që nuk e ka bërë kurrë më parë, as ai dhe as paraardhësit e tij. Ky është një rast i paprecedent, por nga Edi Rama pret gjithçka.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

HYSA 20/07/2018 23:04

Rama me semundjen e EGOIZMIT te tipi pordhe e madhe, perpiqet te tregoje veten me te madhe se te tjeret.

gramoz19/07/2018 14:30

Krye Cari ka ik nga fiqiri fare po fare! Nuk i punon mo çervelja, po na bon gazin e botes rrota carit.

Shto koment