Plas sherri mes dy familjeve në Gjegjan të Pukës, 4 persona në spital

Plas sherri mes dy familjeve në Gjegjan të Pukës, 4 persona në spital

20:52, 20/11/2023
A+ Aa A-

Përfshihen në konflikt dy familje në fshatin Gjegjan të Pukës.

Mësohet se në konflikt e sipër janë përdorur dhe mjete prerëse, këmesë. 4 nga pjesëtaret e përfshirë në konflikt ndodhen në spital për shkak të dëmtimeve në pjesët e ndryshme të turpit.

Sakaq mësohet se të dëmtuarit janë anëtar nga dy familjet. Një nga personat e lënduar më rënde, në spital me dëmtime dhe bashkëshortja e tij. Policia ndodhet në vendngjarje, teksa po heton për shkakun e konfliktit.

Konflikti mes dy familjeve mendohet të jetë i vjetër. Të përfshira në konflikt familjet Marku e Zefi në Gjegjan e Epër.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco