Parashikimi i motit për ditën e martë, 4 tetor 2022

Parashikimi i motit për ditën e martë, 4 tetor 2022

22:33, 03/10/2022
A+ Aa A-

Java do të dominohet nga prania e rrymave ajrore të qendrueshme. Këto do të sjellin mot me diell e vranësira kryesisht shtresore të larta.

Karakteristikë do të jetë prania e mjegullinës së mëngjesit në shumë lugina.

Era do të fryjë nga juglindja e veriperëndimi e lehtë e mesatare në bregdet duke u pasuar nga valëzim i forcës 2 dhe 3 ballë. 

Gjatë ditës temperaturat parashikohen të luhaten si në figurë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco