Lajmi i fundit

LIVE - KËNDI I PANO SOKOS

Shqipëria e para në rajon për numrin e divorceve!

Shqipëria e para në rajon për numrin e divorceve!

10:48, 18/05/2022
A+ Aa A-

Të dhëna nga Eurostat, tregojnë se Shqipëria është vendi me numrin më të madh të divorceve në rajon.

Image

Image

Në vend të dytë renditet Serbia, pasuar nga Mali i Zi, Maqedonia e Veriut dhe Kosova.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco