Parashikimi i motit për ditën e hënë

Parashikimi i motit për ditën e hënë

23:08, 16/01/2022
A+ Aa A-

Përshëndetje nga SHMU!

Vendi gjatë dy ditëve të ardhshme do të ketë ndikim të masave ajrore të qendrueshme. Përgjithësisht moti parashikohet i kthjellët me vranësira të pakëta kalimtare. Ngricat e mëngjesit do të jenë të pranishme kryesisht në zonat malore.

Era do të fryjë të shtunën nga kuadrati i veriut dhe të dielën nga kuadrati i jugut përgjithësisht e lehtë e mesatare në pjesën bregdetare. Valëzimi në dete i forcës 2-4 ballë.

Ju urojmë një fundjavë të mbarë!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco