Lajmi i fundit

Finale emocionuese/ Frankfurt mposht Rangers pas ‘ruletës ruse’ dhe ngre trofeun

Temperaturat/ Parashikimi i motit për ditën e diel

Temperaturat/ Parashikimi i motit për ditën e diel

23:15, 15/01/2022
A+ Aa A-

Përshëndetje nga SHMU!

Ngricat e mëngjesit do të jenë të pranishme kryesisht në zonat malore.

Era do të fryjë të shtunën nga kuadrati i veriut dhe të dielën nga kuadrati i jugut përgjithësisht e lehtë e mesatare në pjesën bregdetare.                                                  

Valëzimi në dete i forcës 2-4 ballë.

Ju urojmë një fundjavë të mbarë! 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco