Zonat e Tiranës që nesër nuk do të kenë drita

Zonat e Tiranës që nesër nuk do të kenë drita

15:16, 23/09/2021
A+ Aa A-

Disa zona do të mbesin pa energji ditën e nesërme në Tiranë, si pasojë e punimeve që po kryhen në rrjet.

OSHEE bën me dije se do të mbesin pa energji elektrike nga ora 09:00 deri në orën 15:00 pjesërisht fshati Picall dhe antenat e kompanive telefonike në kodër Picall

Nga ora 10:00 deri në orën 16:00 energjia do të shkëputet në rrugën ‘Irfan Tomini’.

Ndërkohë nga ora 12:00 deri në orën 15:00, do të mbesë pa drita pjesërisht Rruga ‘Esat Mekuli’ pranë ish-fushës së Aviacionit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco