VIDEO/ Në “KAFE SHQETO” - A duhet të vaksinohen të rinjtë dhe fëmijët?

VIDEO/ Në “KAFE SHQETO” - A duhet të vaksinohen të rinjtë dhe fëmijët?

12:15, 23/06/2021
A+ Aa A-

Situata e pandemisë dhe lufta me koronavoirusin dhe se si duhet të veprojmë dhe sillemi me procesin e vaksinimit ka qenë tema e emisonit të “Kafe Shqeto” në Syri Tv.

Për të sjellë faktet dhe vendimet e  vendeve të tjera të ftuar në emisionin e mëngjesit ishin gazetarja Alba Kepi dhe eksperti Erion Dasho. Ata trajtuan problemtikën e vaksinimit në Itali dhe Gjermani.

Videoja e plotë në “Kafe Shqeto”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco