E pastrehë nga tërmeti, gruaja shtrihet para bashkisë së Tiranës

E pastrehë nga tërmeti, gruaja shtrihet para bashkisë së Tiranës

13:19, 02/12/2019

Një grua ka vendosur të shtrihet para bashkisë së Tiranës, pasi askush nuk i ka dhënë zgjidhje faktit se ajo ka mbetur e pastrehë nga tërmeti i 26 nëntorit.

Siç edhe shikohet nga fotoja, gruaja duke mos gjetur zgjidhje, në një farë mënyrë ka vendosur edhe të protestojë.

Ndërkaq, burime zyrtare nga bashkia e Tiranës janë shprehur se gruaja trajtohet me bonus qiraje. Ata thanë se gruaja është marrë dhe sistemuar.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Many02/12/2019 13:55

Bravo! Pristesta me mesazhin me efektiv. Bashkohuni sa me shum me kete zonjen mos e lini vetem.

Shto koment

Denonco