Moti për nesër/ Ja si nis muaji nëntor në Shqipëri

Moti për nesër/ Ja si nis muaji nëntor në Shqipëri

23:31, 31/10/2019

E premte, 1 nëntor 2019. Parashikimi i Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit – IGJEUM

RESHJET

Nesër (e premte dt.01) priten reshje, në përgjithësi të dobëta.

TEMPERATURAT

Nesër (e premte dt.01) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 12 / 21 °C

në vendet e ulëta: 10 / 23 °C

në vendet malore: 4 / 10 °C

ERA

Nesër (e premte dt.01) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, kryesisht në bregdet dhe në territoret malore veriore.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco